THE KLINGONZ (uk/irl/fin) - 7.9.2018 - KLUB 007 STRAHOV
Sunday July 22nd 2018, 17.33

Filed under: News

Pátek 7.9.2018 - KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 1903/6, Praha 6, www.klub007strahov.cz

THE KLINGONZ (uk/irl/fin)
www.facebook.com/Klingonz-Klownz

Syrová flákota zvrácenýho rock and rollu. Noční můra všech dětiček o pekelném cirkusu. Irsko-britsko-finský komando šílený zábavy. Šašci počmáraní. Psychobilly vyvržený z pupku děsivýho zombie klauna. Po dvou letech se na Sedmičku vrací kapela tak specifická, že si ji nelze pomýlit. UFOidní formace THE KLINGONZ zahájila pozemskou invazi v roce 1988. Zběsilým punkabilly poháněný letající talíř plný mimozemských psychotiků přistane již brzy ve vašem (našem) městě.

THE WRECK (fr)
https://www.facebook.com/PsychoPiracy/

Dobyvatelé sedmi moří, krvelační piráti, neblaze známí pijáci rumu v přístavních tavernách, rock and rollový psanci.. nová krev psychobilly a punk rockabilly….THE WRECK.. obratí plachty své pekelné bárky směr Praha, aby se tu poprvé vokázali pěkně na živo. Tří členná posádka veteránů z kapel Astro Zombies, Mad Sin, Guitar Slingers ad, pálí svižný, proradný, zapráskaný rock and rollový vypalovačky jako víno. Nyní na Crazy Love Records se svým 12ti skladbovým debutem “Sailors Grave”. Tak hurá na Krakena!

FB EVENT

Open 19:00

PŘEDPRODEJ:

KLUB 007 STRAHOV - 250 Kč

TICKETSTREAM.CZ - 275 Kč

Na místě 300 Kč.
Komentáře

Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed,
HTML allowed:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>